inSPORTline Kapara

Délka
100 cm
Výška
130 cm

Cyklotrenažér inSPORTline Kapara svými parametry a kvalitou zpracování předčí některé drahé modely, které znáte z komerčních fitness center. Cyklotrenažér Kapara je určen pro intenzivní domácí trénink a vysoké zatěžování. Může se chlubit tichým brzdovým systémem s vysokou účinností a dlouhou životností. Je dodáván bez počítače.

Technický popis:

• stabilní ocelový rám
  • kalibrované 18 kg zátěžové kolo
  • třecí brzdný systém
  • bez volnoběhu s nouzovou brzdou PUSH BRAKE
  • 3-dílné kliky se strojovými ložisky pro vyšší zatěžování
  • pohon zajištěn vysoce kvalitním ocelovým řetězem pro plynulý chod s dlouhou životností
  • ochranný kryt setrvačníku a řetězu
  • tichý chod
  • kvalitní hliníkové pedály s klipsami
  • horizontálně i vertikálně nastavitelné anatomicky tvarované sedlo
  • horizontálně i vertikálně nastavitelná řídítka
  • Elbow Pad - opěrky předloktí
  • max. výška cvičence: 190 cm
  • max. nosnost: 150 kg
  • rozměry po sestavení: d100 x š65 x v130 cm
  • hmotnost: 47 kg
  • cyklotrenažér vhodný pro domácí trénink
  • fotografie je ilustrační, stroj NEobsahuje počítač

Montáž stroje: - k tomuto stroji je možné objednat odbornou montáž našimi servisními techniky. Objednání montáže lze snadno provést označením položky montáž v kartě příslušenství umístěné nad popisem produktu.

2zákazníci nedoporučují produkt

• spinning mě nadchnul
    • skvělý trénink

ano doporučuji

• - hezký design
    • - pevná konstrukce
    • -snadná montáž
    • - vyšší hlučnost ( s řetězem)
    • - naprosto strašná řídítka - pro sportovce s menší výškou (okolo163cm) zcela nevyhovující řidítka -velmi široký rozvor a sklon, kdy člověk s menší postavou nemá šanci na ně dobře dosáhnout a pohodlně se držet ; úchop ve středové části také není možný k vůli zbytečně velkému počítači -menším osobám tento model rozhodně nedoporučuji - musela jsem jej vyměnit za jiný typ (Epsilon - ten je sice dražší, ale úplně super, včetně minimální hlučnosti)

velké zklamání , naštěstí mi to plně vynahradil typ Epsilon

• dobrý posez, jednoduché nastavení polohy sedlovky i řídítek
    • trochu hlučnější, možná chybí volnoběžka

za rozumné peníze spokojenost

• stabilita
    • nastavení sedátka a řídítek
    • šlapání není moc plynulé, proto není zrovna ideální stroji šlapat ve stoje

Stroj je trošku hlučnější, ale to zas tak nevadí, spíš mě při ceně tohoto kola zaskočilo ten nepříjemný pocit při šlapání (jakási vůle či přeskakování při záběru - z toho důvodu nejde moc šlapat ve stoje). Jinak kolo vypadá hezky a jeho montáž byla snadná.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• vše OK přehled popis atd
    • není

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Jsem naprosto spokojena, montovali jsme osobně a byli hotovi během 15 minut. Jízda perfektní, hlučnost v normě i sedlo vyhovuje.

Pokud si chcete užít skoro stejnou jízdu jako na kole i za špatného počasí doma, pak vřele doporučuji.

• Tiché
    • Snadně smontovatelné
    • Lehká manipulace
    • Elegantní
    • Kvalitní
    • nepohodlné sedátko

S Kaparou jsem maximálně spokojená :-)

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Super provedení "rámu" (lahodící oku)
    • Celkový design na jedničku.
    • Plynulé přidávání zátěže
    • Velice stabilní
    • Sestavené lusknutím prstu
    • Snadno se přemísťuje
    • Snadno se zamilujete :-)
    • Computer
    • inSPORTline
    • Řidítka mi z počátku nevyhovovala (byla jsem zvyklá na řidítka z cyklotrenažéru Epsilon). Teď už je to po pár jízdách lepší, ale stejně to není 100%. (pouze můj subjektivní pocit, který snad časem vymizí :-) )
    • Sedlo mně nevyhovující, ale to jsem nahradila klasickým bikovým sedlem.
    • Není návod na computer v češtině, ale na smontování cyklotrenažéru není ani potřeba.

Nejsou SPD, ale v případě zájmu se tam bez problému dají dát.
    Komu vadí drobek hluk při šlapání, tak raději volte řemen.
    Pro domácí intenzivní trénink je však plně dostačující.
    Prostě se po každé jízdě budete těšit až si zase nazujete tretry ;-)
    A jako bonus od inSPORTline videotrenér, kterého ocení zejména začátečníci.
    Pedálu zdar ;-)

• pevný robustní stroj
    • optimální možnost seřízení polohy pedálů, sedla a řidítek k tělu
    • velmi nepřesné měření tepové rekvence
    • vysoká cena
    • hlučný chod

nevýhodný poměr cena - deklarovaná kvalita