Acra BC4630

Acra BC4630

5 926 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka Exkalibr.cz

Info v obchoduZdarma95 % • 7 173 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchoduZdarma96 % • 117 recenzíDalší informace

Počet programů
Hmotnost setrvačníku
13 kg

• , zakoupeno v ACRA sport

Není pro vyšší postavy. Max do 165cm, to je dost málo. Displej krám a nedrží na řídítkách. Montáž se dá zvládnout bez návodu. Návod je špatně uveden, co se týká umístění podložek...

• , zakoupeno v FITHAM

• -dobrá cena
    • -tichý chod
    • - měkká sedačka
    • - je na malou postavu
    • -řidítka se hýbou

Na stroji se mi líbí nízká cena, měkké sedlo a tichý chod, to je asi vše. Jsem zklamaný z určení výšky postavy, je psáno, že je na postavu 190 cm, ale já mám 186 cm a je na mě malý. Když chci jít do jízdy ve stoje, tak se kopu koleny do řídítek, takže to nejde a v poloze v sedě musím mít při jízdě pokrčená kolena, takže je nízko položená sedačka ( krátká trubka), myslím, že by nebyl problém při výrobě udělat delší. Řídítka se i při pořádném dotažení hýbou. Celkově jsem z výrobku zklamán.

srovnatelné s jízdním kole,možnosti zátěže od volnoběhu po velkou zátěž

s ložisky a klikami na čtyřhran
Počet programů
Hmotnost setrvačníku
13 kg

Chystali jste se rozhýbat své tělo, ale venku prší a posilovnu máte daleko? Cyklotrenažér Acra BC4630 vám umožní sportovat v pohodlí domova. Stabilní konstrukce se skládá z pevných ocelových profilů, díky kterým cyklotrenažér unese až 130 kg váhy.

Hlavní přednosti

• Cyklotrenažér se stálým pohonem
  • Velká nosnost
  • Konstrukce z pevných ocelových profilů pro větší stabilitu
  • Klínový řemen
  • Tichý chod
  • Kvalitní a odolné hliníkové pedály
  • Rychlobrzda pro okamžité zastavení
  • Držák na mobil či tablet

Tichý chod kola

Pohon posilovacího stroje je stálý. Zajišťuje ho klínový řemen. Během cvičení vás neruší, jelikož má velmi tichý chod. Cyklotrenažér se tedy hodí i do obytných prostorů. Na kvalitních a odolných hliníkových pedálech najdete kuličková ložiska ve věnečcích. Pedály můžete samozřejmě vyměnit. Průměr závitů v klikách je 14 mm.

Rychlobrzda pro vaši bezpečnost

Mechanická brzda funguje na principu plynulého nastavení zátěže. Zároveň je cyklotrenažér vybavený rychlobrzdou pro okamžité zastavení v případě nouze. Řídítka mají neklouzavý povrch a snímají váš tep během cvičení. Aby vás pohyb bavil ještě více, uvítáte držák na mobilní telefon nebo tablet, na kterých si pustíte svá oblíbená videa nebo hudbu.

Specifikace

• Značka: Acra
  • Model: BC4630
  • Určení: cyklotrenažér

Parametry

• Barva: černá
  • Snímač tepové frekvence: ano
  • Zobrazované hodnoty: scan, čas, vzdálenost, kalorie, rychlost, měření tepové frekvence
  • Nastavitelné sedlo: 91 - 108 cm od země
  • Rozměry produktu: 112 x 55 x 125 cm

Obsah balení

• 1x cyklotrenažér Acra BC4630
  • 1x příslušná dokumentace

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • 1 variantaZdarma98 % • 2 123 recenzíDalší informace

• - měkká sedačka
    • - je na malou postavu
    • -řidítka se hýbou

srovnatelné s jízdním kole,možnosti zátěže od volnoběhu po velkou zátěž

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • 1 variantaZdarma98 % • 2 123 recenzíDalší informace

• Tichý při používání
    • Jednoduché používání, ne příliš technické
    • Tepová frekvence měřená kolem je stejná jako hodnota co mi ukazují chytré hodiny
    • Hlavní část kola přišla smontovaná ( tedy bez mého zásahu), kolo začalo po chvíli skřípat. Až známý, který je zručný zjistil, že nebyly dotaženy určité části.

• Výhoda žádná

Trenažér vyložený zmetek, závady : kryt setrvačníku zkroucený, drhne po celém obvodu, brzda setrvačníku nefunkční - tlačí mino brzdný segment, závity na sedle strzené, pruchodka v řídítkách pro kabely má ostré hrany. Trenažer jsem vrátil na vlastní náklady jako odstoupení od smlouvy. Toto mi bylo zamítnuto a byla mi vrácena částka o 15% nižší, jako reklamované zboží s tím že je poškozeno a nemá originální obal. Celková moje ztráta cca 2000 Kč. Již nikdy více tento obchod.

• , zakoupeno v Acra

NEODPOVÍDÁ UVÁDĚNÝM PARAMETRŮM,ROZHODNĚ NE PRO VYŠŠÍ OSOBY. NUTNÁ ÚPRAVA NÁSTŘIKU ŘIDÍTEK PRO UPEVNĚNÍ DRŽÁKU PRO TABLET NEBO MT.