Acra BC4630

TOP 19 v kategorii Cyklotrenažéry

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Acra BC4630

6 950 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ACRA sport.
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (31)

Skladem  Více variantZdarma88 % • 544 recenzíDalší informace
Skladem  1 variantaZdarma96 % • 6 374 recenzíShop roku 2021 - FinalistaDalší informace
Skladem  1 variantaZdarma92 % • 1 042 recenzíDalší informace
Skladem  1 variantaZdarmaDárekDoplňkové služby97 % • 6 685 recenzíDalší informace
Skladem  1 variantaZdarma97 % • 40 914 recenzíShop roku 2021 - VítězDalší informace
Do obchodu
Skladem  1 variantaZdarmaDárekDoplňkové služby99 % • 2 381 recenzíDalší informace
Skladem  1 varianta299 Kč92 % • 6 097 recenzíDalší informace

• -tichý chod
    • - měkká sedačka
    • - je na malou postavu
    • -řidítka se hýbou

Na stroji se mi líbí nízká cena, měkké sedlo a tichý chod, to je asi vše. Jsem zklamaný z určení výšky postavy, je psáno, že je na postavu 190 cm, ale já mám 186 cm a je na mě malý. Když chci jít do jízdy ve stoje, tak se kopu koleny do řídítek, takže to nejde a v poloze v sedě musím mít při jízdě pokrčená kolena, takže je nízko položená sedačka ( krátká trubka), myslím, že by nebyl problém při výrobě udělat delší. Řídítka se i při pořádném dotažení hýbou. Celkově jsem z výrobku zklamán.

srovnatelné s jízdním kole,možnosti zátěže od volnoběhu po velkou zátěž

• , zakoupeno v ACRA sport

• Tichý při používání
    • Jednoduché používání, ne příliš technické
    • Tepová frekvence měřená kolem je stejná jako hodnota co mi ukazují chytré hodiny
    • Hlavní část kola přišla smontovaná ( tedy bez mého zásahu), kolo začalo po chvíli skřípat. Až známý, který je zručný zjistil, že nebyly dotaženy určité části.

Parametry produktu

Počet programů
Hmotnost setrvačníku
13 kg

Popis produktu

Chystali jste se rozhýbat své tělo, ale venku prší a posilovnu máte daleko? Cyklotrenažér Acra BC4630 vám umožní sportovat v pohodlí domova. Stabilní konstrukce se skládá z pevných ocelových profilů, díky kterým cyklotrenažér unese až 130 kg váhy.

Hlavní přednosti

• Cyklotrenažér se stálým pohonem
  • Velká nosnost
  • Konstrukce z pevných ocelových profilů pro větší stabilitu
  • Klínový řemen
  • Tichý chod
  • Kvalitní a odolné hliníkové pedály
  • Rychlobrzda pro okamžité zastavení
  • Držák na mobil či tablet

Tichý chod kola

Pohon posilovacího stroje je stálý. Zajišťuje ho klínový řemen. Během cvičení vás neruší, jelikož má velmi tichý chod. Cyklotrenažér se tedy hodí i do obytných prostorů. Na kvalitních a odolných hliníkových pedálech najdete kuličková ložiska ve věnečcích, která se nachází i u klasických kol. Pedály můžete samozřejmě vyměnit. Průměr závitů v klikách je 14 mm.

Rychlobrzda pro vaši bezpečnost

Mechanická brzda funguje na principu plynulého nastavení zátěže. Zároveň je cyklotrenažér vybavený rychlobrzdou pro okamžité zastavení v případě nouze. Řídítka mají neklouzavý povrch a snímají váš tep během cvičení. Aby vás pohyb bavil ještě více, uvítáte držák na mobilní telefon nebo tablet, na kterých si pustíte svá oblíbená videa nebo hudbu.

Specifikace

• Značka: Acra
  • Model: BC4630
  • Určení: cyklotrenažér

Parametry

• Barva: černá
  • Snímač tepové frekvence: ano
  • Zobrazované hodnoty: scan, čas, vzdálenost, kalorie, rychlost, měření tepové frekvence
  • Nastavitelné sedlo: 91 - 108 cm od země

92 %průměr z 6 hodnocení
4 ×
2 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

• , zakoupeno v FITHAM

• , zakoupeno v ACRA sport

• Tichý při používání
    • Jednoduché používání, ne příliš technické

• Výhoda žádná

Trenažér vyložený zmetek, závady : kryt setrvačníku zkroucený, drhne po celém obvodu, brzda setrvačníku nefunkční - tlačí mino brzdný segment, závity na sedle strzené, pruchodka v řídítkách pro kabely má ostré hrany. Trenažer jsem vrátil na vlastní náklady jako odstoupení od smlouvy. Toto mi bylo zamítnuto a byla mi vrácena částka o 15% nižší, jako reklamované zboží s tím že je poškozeno a nemá originální obal. Celková moje ztráta cca 2000 Kč. Již nikdy více tento obchod.

• , zakoupeno v Acra

NEODPOVÍDÁ UVÁDĚNÝM PARAMETRŮM,ROZHODNĚ NE PRO VYŠŠÍ OSOBY. NUTNÁ ÚPRAVA NÁSTŘIKU ŘIDÍTEK PRO UPEVNĚNÍ DRŽÁKU PRO TABLET NEBO MT.