Nejnovější recenze ze sekce Cyklotrenažéry

Ověřený zákazník PATRO.cz Lada

Přidáno: 20. dubna 2023

Zakoupeno v PATRO.cz

• Poměr cena/vykon
  • Plynulá jízda díky těžšímu setrvacniku
  • Velmi tichy
inSPORTline inCondi S1000i

inSPORTline inCondi S1000i

Přidáno: 12. dubna 2023

• Stroj je velice propracovaný
  • Stroj má daleko rukojeti ,nejdou ukládat programy, konzole se sama nevypíná,

Ověřený zákazník Alza.cz Miloslava

Přidáno: 4. dubna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

postrádám návod k zapojení počítače, nefunguje mi žádné spojení kontaktů

inSPORTline Agneto

inSPORTline Agneto

Přidáno: 28. března 2023

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Rychlá montáž, tichý chod.
  • Nic.

Tacx NEO 2T

Ověřený zákazník SkiAndBike.cz Pavel

Přidáno: 15. března 2023

Zakoupeno v SkiAndBike.cz

Komfortní a skvěle fungující...

Tacx Neo 2 smart

Tacx Neo 2 smart

Ověřený zákazník Pulsmetry.cz TH

Přidáno: 15. března 2023

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

v kombinaci s Rouvy, se krom sjezdů téměř rovná realitě.
Prostě pecka

inSPORTline Drakkaris

inSPORTline Drakkaris

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Gabriela

Přidáno: 14. března 2023

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Za udanou cenu hodnotím produkt jako kvalitní a plnohodnotný kardio trenažer. Od prvního dne využívám téměř denně na 10-20 km - podle času a jsem spokojena. Nezabere tolik místa a dá se snadno přemístit třeba před TV. Produkt dorazil do dvou dní od objednání a montáž zabrala cca hodinu času. Veškeré náčiní je součástí, takže nepotřebujete žádný šroubovák atd. Doporučuji

Domyos Biking 500

Domyos Biking 500

Ověřený zákazník Decathlon Rosta

Přidáno: 9. března 2023

Zakoupeno v Decathlon

• stabilní, tichý, odpovídající poměr výkon/cena
  • možná malý rozsah nastavení horizontálního nastavení sedla

michalstepanek michalstepanek

Přidáno: 8. března 2023

(naposledy upraveno 10. března 2023)

• Kvalitní konstrukce
  • Tichý. Občas trénuju i ráno před odchodem do práce a zatím se nestalo, že bych někoho ze sousedů nebo rodiny obtěžoval
  • V případě potíží dostupný online helpdesk - do 1-3 dnů (hmm)
  • Jediné minus je asi doprovodný SW MyEtraining a lokalizace na produkty ELITE.
  • Soustavné potíže s kalibrací - přes Zwift se mi zatím nepodařilo dokončit, originální MyEtraning je natolik odfláknutý, že se kalibrační režim zatím nepodařilo ani spustit.
  • Při jízdě je i při seancích na rovině nutné soustavně přeřazovat - na 100m roviny klidně 5x (nechápu, jak některá videa mohla vůbec projít kontrolou)
  • Změna zatížení je skoková nikoliv plynulá jako třeba u Zwiftu
  • SW se pomalu načítá, každé překlopení okna znova spouští načítání
  • V případě potíží dostupný online helpdesk je na Zwiftu dostupný řádově do 1/2 dne

K HW je nutné stáhnout originální SW MyEtraining. Rozhodně doporučuju zkusit .... a pak si pořídit jiný (myslím že cokoliv jiného bude lepší). V žádném případě nedoporučuju pořizovat placenou licenci. Těžko soudit proč, ale taková koncentrace chyb, nedostatků a nedotažeností se hned tak nevidí. Jezdím pro zábavu, a proto bych ocenil víc plug-in schopností

Hurá, po 2 týdnech pokusů se mi podařilo stroj nakalibrovat v MyEtraining. Na příčinu potíží jsem neznám, zřejmě proto, že stroj "s charakterem".

TRINFIT Spin S700i

TRINFIT Spin S700i

Ověřený zákazník FITHAM Ivana S.

Přidáno: 3. března 2023

Zakoupeno v FITHAM

• snadné sestavení výrobku, přehledný návod, bytelnost a skladnost výrobku
  • možnost výměny sedla
  • sedlo, které nemusí vyhovovat každému
inSPORTline inCondi S800i

inSPORTline inCondi S800i

Přidáno: 1. března 2023

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Celkově jsem spokojen. Stroj ale není úplně tichý, jak se různě píše v popisu.

Ověřený zákazník kupkolo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. února 2023

Zakoupeno v kupkolo.cz

• Snadno se skládá, nezabírá moc místa.
  • Bezproblémové a rychlé spárování přes BT s PC (Fulgaz).
  • Stabilní i při jízdě ze sedla, pokud jsou boční nohy otevřené naplno a zajištěné zarážkou. Jednou jsem to neudělal a při jízdě ze sedla ze nohy začaly zavírat.
  • Nevím jestli je to softwarem nebo trenažérem, ale při používání třech nejlehčích převodů kadence na obrazovce spadla na půlku, což hodně ovlivní výslednou průměrnou kadenci, zvlášť při jízdách v dlouhých těžších kopcích
  • Nedodává se s kazetou, což ale může být i výhoda, protože můžu namontovat tu, na níž jsem zvyklý.

Přidáno: 23. února 2023

(naposledy upraveno 23. února 2023)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Poměr cena výkon super. Sem tam se “klepe” v určitých částech, ale nic co by se nedalo zvládnout, nebo svépomocí vylepšit. Jinak velmi tichý, jsme spokojeni

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Michal

Přidáno: 20. února 2023

(naposledy upraveno 20. února 2023)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Tichý a vhodný do domácnosti

Nejde nastavit dostatečně polohu řídítek. Má jenom jedinou fixní polohu ( ve směru od sebe k sobě). Nejde dostatečně upevnit držák řídítek. Krátká sedlová tyč - mám 182 cm a nemohu přizvednout nahoru. Nejde také moc upevnit. Umožní sice pokračovat v šlapání na kole , ale má výkyvy .
Pokud chcete opravdu jezdit vevnitř po delší období raději připlatit a koupit lepší.

Domyos Biking 100

Domyos Biking 100

Ověřený zákazník Decathlon oldluky

Přidáno: 19. února 2023

Zakoupeno v Decathlon

• Rozumný poměr cena/výkon, když jemizerne počasí, tak se můžu hybat

Přidáno: 14. února 2023

(naposledy upraveno 14. února 2023)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Lehká montáž (zvládla jsem sama do hodiny dle manuálu )
  • Snadná manipulace
  • Jednoduché ovládání
  • Super kardio pomůcka - využíváme denně cca na hodinku
  • Pro vyšší lidi by mohla být výška sedadla a riditek ještě trochu vyšší (mám 186 Cm a ocenila bych ještě jeden stupeň zvýšení sedačky)
  • Při nastavení nejvyšší výšky se sedadlo i riditka trosku kývaji, nedá se úplně dotáhnout, na funkci ale nemá vliv
  • Slabe vrzani sedadla

Za udanou cenu hodnotim produkt jako kvalitní a plnohodnotný kardio trenazer. Od prvního dne využívám denně na 20-30 km - podle času a jsem spokojena. Nezabere tolik místa a dá se snadno přemístit třeba před TV. Pro vysoke lidi by bylo vhodnější udělat tyč na které jsou namontována riditka a sedadlo o trochu delší, aby se tyč nekinklala a šla pevně utáhnout. Produkt dorazil do dvou dni od objednání a montáž zabrala cca hodinu času. Veškeré náčiní je součástí, takže nepotřebujete žádný sroubovak atd. Doporucuji

Saris M2 Smart Trainer

Saris M2 Smart Trainer

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. února 2023

• funkce
  • rozměry
  • problém s uchycením horského kola
  • odhadovaní frekvence šlapání

Sestavení, instalace, spárování s aplikací Saris Utility v mobilu, kalibrace - vše OK, bez problémů. Pro párování s PC nutné buď adaptér Ant+ nebo BT ve verzi 4 a vyšší (!!). Se silničním kolem nebyl problém, ale při použití adaptéru na pevnou osu u horského kola se mi nepodařilo zajistit aretační páčku - pro trenažér byla oska příliš široká. (Nepoužil jsem originální adaptér pevné osy od Saris, ale cenově dostupný od Elite).
Trenažérem udávaná kadence není tak přesná, jako přímo snímaná jiným zařízením (zvláště při častějším řazení), ale dá se pro orientaci použít. Jezdím v palikaci Rouvy - nalezení trenažéru bez problému.

Tacx Boost

Tacx Boost

Ověřený zákazník Axit Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2023

Zakoupeno v Axit

• Mám již druhý, první jsem ojezdil - cca 25 tis. km

Jedná se o základní provedení trenážeru, který nenáročnému uživateli plně stačí

Elite Novo Force

Elite Novo Force

Ověřený zákazník kupkolo.cz Tomáš Z.

Přidáno: 7. února 2023

Zakoupeno v kupkolo.cz

Za příznivou cenu dostanete plně dostačující trenažér na trénink, když se vám nechce ven v nepříznivém počasí. Při použití pláště určeného na trenažéry, v mém případě Schwalbe, příjemně tichý chod.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25